Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

O nás

Společnost Centrum ROZUM v.o.s vznikla po dlouhodobé spolupráci zkušených odborníků zabývajících se výchovou a vzděláním po stránce psychologické, speciálně pedagogické a didaktické. Za nejdůležitější pro to, aby člověk obstál v náročných a neustále se měnících celospolečenských podmínkách, považují ROZvoj Učení a Myšlení. Od svého vzniku jsme se zapojili do dvou projektů, které byly financovány z ESF. Jeden se týkal péče o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a druhý vzděláváním učitelek mateřských škol.

Vztah s klienty je postavený na úctě a respektu se snahou posilovat a rozvíjet jejich schopnosti a kompetence pomocí mezinárodně uznávaných metod.

Klienty Centra se mohou stát děti od útlého věku, jejich rodiče, adolescenti, dospělí i senioři, kteří se potřebují poradit s nejrůznějšími problémy, které je v běžném životě trápí. Pomoc poskytujeme mezinárodně uznávanými metodami Instrumentální obohacování prof. R. Feuersteina (známou pod zkratkou FIE), Videotrénink interakcí (známou pod zkratkou VTI) a Trénink fonematického uvědomování podle D. B. Elkonina.

Svými aktivitami Centrum ROZUM rozšiřuje a doplňuje nabídku státního systému poradenských služeb pro děti i dospělé. Všichni pracovníci centra dosáhli odborné akreditace vymezené zák. 563/2004 Sb., i dalších odborných institucí a jsou vázáni Etickým kodexem pracoviště.

 

Přehled pracovníků:

 PhDr. Vladislava Moravčíková - vedoucí Centra ROZUM

                                                                            -  psycholog, supervizor, lektor vzdělávacích programů

                                                                            Kontakty: tel: 602 227 813; e-mail: moravcikova@centrumrozum.cz

 

Bc. Kateřina Pokorná, MSc - koordinátor vzdělávacích programů, finanční manažer

                                                                   - ergoterapeut, sociální pracovník

                                                                   Kontakty: tel: 777 902 542, e-mail: katka.pokorna@centrumrozum.cz

 

Michaela Mlčoušková - asistentka, lektorka vzdělávacích programů

                                                      Kontakty: tel: 774 656 023, e-mail: mlcouskova@centrumrozum.cz

 

 

 

Centrum ROZUM v.o.s, Oplany 77; 281 63, Kostelec nad Černými lesy, E-MAIL: info@centrumrozum.cz, GSM: +420 602 227 813