Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pedagogicko-psychologická poradna

Jsme tým zkušených odborníků, který je připravený poskytnout pomoc a podporu rodičům a dětem při řešení problémů, které se mohou objevit s nástupem do školy nebo v průběhu školní docházky a které souvisí s výchovou nebo učením. Naším hlavním úkolem je pomoci rodičům zorientovat se v situaci, která je tíží a nabídnout jim možnosti, které by ji pomohly řešit, prostřednictvím diagnostických a intervenčních služeb.

 Náš tým:

Bc. Eva Zemanová, logopedický asistent

PhDr. Vladislava Moravčíková, psycholog, supervizor

Bc. Kateřina Pokorná MSc, ergoterapeut, sociální pracovník

 

Co vás a vaše dítě v poradně čeká?

RESPEKT, ÚCTA A OHLED

K Vám a Vašemu dítěti

K návštěvě poradny je nutné se předem objednat k úvodníhodinové konzultaci, na které nám svěříte svůj problém, a domluvíme na dalších možnostech pomoci. Probereme s Vámi, která služba z naší nabídky by pro Vás nebo Vaše dítě byla nejvhodnější, eventuálně společně vytvoříme „nabídku Vám šitou na míru“.

Děti do 18 let musí přijít alespoň s jedním z rodičů, příp. jiným zákonným zástupcem.

Všechno, o čem budeme v poradně mluvit, je přísně důvěrné. Všichni pracovníci poradny jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí.

Pro psychologickou i speciálně pedagogickou diagnostiku využíváme standardizované psychometrické metody. Při interpretaci a stanovení diagnózy využíváme dynamické pojetí. To znamená, že vedle popisu stávající úrovně vždy sledujeme individuální možnosti (potenciál) rozvoje dítěte. Pro důkladnější, jemnější a přesnější diagnostiku a stanovení efektivní pomoci volíme možnost kvalitativní analýzy videozáznamu.

Písemnou zprávu o vyšetření, např. pro školu, vydáváme na žádost rodičů nebo klienta staršího 18ti let. Předáme ji při konzultaci, kdy budeme sdělovat výsledky z vyšetření rodičům nebo klientům starším 18ti let osobně. Chceme, abyste závěrům z vyšetření porozuměli.

Jsme soukromé zařízení a veškeré naše služby jsou zpoplatněné a přehled cen je uvedený v ceníku. Časovou jednotkou našich služeb je „vyučovací hodina“ v délce 45 minut, kromě úvodní konzultace, která trvá 60 minut. Cena za časovou jednotku vyšetření v sobě zahrnuje i zpracování výsledků a interpretaci.

 

Centrum ROZUM v.o.s, Oplany 77; 281 63, Kostelec nad Černými lesy, E-MAIL: info@centrumrozum.cz, GSM: +420 602 227 813