Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro seniory

Podporujeme chuť a zájem dříve narozených na sobě pracovat, proto jsme pro ně vytvořili cenově výhodnější nabídku než pro ostatní dospělé.

Všechny skupinové vzdělávací programy a kroužky začínají v týdnu od 21.9.2015.

U všech kroužků a programů proběhne celkem 16 lekcí (1 lekce týdně) za pololetí, vy však zaplatíte 15, jednu máte od nás zdarma.

 

„Aktivní stárnutí aneb přemýšlet nás baví“ (max. pro 6 účastníků)

KDY: Středa 10:00 – 10:45

CENA: 2250 Kč za pololetí (150 Kč za lekci)

Program, který nenechá mozek zestárnout, protože je zaměřen na rozvoj myšlení, rozumových a jazykových schopností a dovednosti učit se pomocí mezinárodně uznávané metody Instrumentálního obohacování prof. R. Feuersteina. Mnoho vědeckých výzkumů prokázalo její funkčnost. Naši lektoři jsou proškoleni s mezinárodním osvědčením. V rámci tohoto programu se pracuje v maximálně šesti členných skupinách. Budete mít tak možnost s ostatními sdílet své životem nabyté zkušenosti a znalosti.

 

Literární kroužek aneb „Kniha je pro nás tím, čím jsou pro ptáky křídla“ (max. pro 6 účastníků)

KDY: Úterý 10:00 – 10:45

CENA: 1800 Kč za pololetí (120 Kč za lekci)

Program vedený erudovanou středoškolskou profesorkou, kde si připomenete základy vývoje české i světové literatury od počátku do současnosti. Budete moci s ní i všemi ostatními zúčastněnými diskutovat, přinášet svoje témata, zkušenosti a získávat nové znalosti a vědomosti.

 

Konzultace s psychologem

KDY: Dle objednání (PhDr. Vl. Moravčíková)

CENA: 300Kč za 45 minut, za každých započatých 15 minut 80 Kč. Maximálně 120 minut 780Kč

 Nabízíme Vám individuální možnost setkání s psychologem, který s vámi bude sdílet všední i nevšední starosti, které život přináší. V případě zájmu o individuální schůzku kontaktujte naši velmi zkušenou psycholožku PhDr. V. Moravčíkovou, která se Vám ráda bude věnovat na tel: 602 227 813

 

 

Centrum ROZUM v.o.s, Oplany 77; 281 63, Kostelec nad Černými lesy, E-MAIL: info@centrumrozum.cz, GSM: +420 602 227 813